Kariera

Nie szukamy ideałów...Szukamy zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników

Nas zespół to główne źródło sukcesu naszej firmy. Każdego dnia z pasją angażujemy się w swoje obowiązki i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się usatysfakcjonowani.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie i wysłania do nas elektronicznej aplikacji o pracę. Jeżeli wśród aktualnych ofert pracy nie znajdziesz tego, czego szukasz lub w danym momencie nie jest prowadzona rekrutacja – zawsze możesz przesłać do nas CV i list motywacyjny za pomocą formularza elektronicznego, do którego link znajduje się poniżej.

Dołącz do nas!
Aktualnie poszukujemy:
Specjalista ds. utrzymania ruchu Poznaj szczegóły
Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych Poznaj szczegóły
New business specialist (Specjalista ds. Rozwoju Biznesu) Poznaj szczegóły

[read more=”Kliknij i zobacz proces rekrutacji” less=”Zamknij”]

Proces rekrutacji zakończony sukcesem to taki, w którym firma pozyskuje odpowiadającego jej pracownika, a kandydat zyskuje pracę, która spełnia jego oczekiwania. Dlatego, zanim zaproponujemy Ci pracę w naszej firmie zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji, który pozwoli nam zweryfikować nasze wzajemne oczekiwania i sprawdzić, czy do siebie pasujemy.

W TAKT dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał w miłej atmosferze oraz przyjaznych dla kandydata warunkach.

Złóż aplikację

Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i wyślij swoje CV na adres wskazany w ogłoszeniu

Selekcja nadesłanych aplikacji

Nasz dział HR wnikliwie analizuje nadesłane aplikacje, celem wyłonienia kandydatów spełniających nasze oczekiwania. Zachęcamy do wyczerpującego przedstawienia swojej kandydatury w CV oraz liście motywacyjnym. Prosimy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Rozmowa telefoniczna

Zadzwonimy do Ciebie, aby nawiązać pierwszy kontakt oraz uściślić nadesłane przez Ciebie informacje. Jeśli rozmowa przebiegnie bez zarzutu zaprosimy Cię do naszej firmy na spotkanie.

Spotkanie z przedstawicielem działu HR

To pierwszy z kluczowych etapów procesu rekrutacji. Przedstawiciel naszego działu HR porozmawia z Tobą o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach, oczekiwaniach związanych z pracą. Jest to również okazja, aby poznać specyfikę pracy w naszej firmie

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym i/lub dyrektorem wydział/działu

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym i/lub dyrektorem

Złożenie oferty pracy najlepszemu kandydatowi

Jeśli powyższe etapy przebiegną pomyślnie, z radością powitamy Cię w naszym zespole 🙂


Dołącz do nas!

[/read]

NASI PRACOWNICY

 • Praca w TAKT sprawia mi przyjemność i daje możliwość pogłębiania wiedzy. Otaczają mnie mili ludzie – zarówno przełożeni jak i podwładni. Dzięki naszej wspólnej pracy odnosimy sukcesy na skalę światową. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem. Jestem z tego dumna.

  RENATA
  Introligatornia
 • Lubię moją pracę w TAKT, bo daje mi poczucie satysfakcji i stabilizacji. Pracuję w fajnym zespole, a mój wysiłek jest doceniany przez przełożonego. 


  PAWEŁ
  Magazyn
 • Praca w TAKT, to dla mnie wielka przygoda i możliwość realizacji kreatywnych pomysłów. Różnorodne, ciekawe i wysokiej jakości produkcje, które wykonuje firma są „kołem napędowym” 
i motywują mnie do działania. TAKT to miejsce gdzie mogę połączyć pasję z pracą, polecam!

  JOANNA
  Marketing
 • Praca w TAKT, to dla mnie możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a przede mną jeszcze tyle rzeczy do zrobienia. Różnorodność zadań, stały kontakt 
z ludźmi…to motywuje mnie do pracy i ciągłego doskonalenia

  ANIA
  HR
 • Firma TAKT dzięki swojemu profesjonalizmowi, przekazała mi wiedzę potrzebną do działania i rozwijania się na polu zawodowym. Poprzez styczność z międzynarodowymi firmami poszerzam horyzonty projektowania i współpracy z klientem. Otaczająca mnie kadra profesjonalistów, sprawia, że każdy dzień w firmie przynosi nowe doświadczenia, oraz pozytywną atmosferę pracy . 


  MATEUSZ
  DTP
 • Praca w TAKT nauczyła mnie pewności siebie oraz radzenia sobie z wyzwaniami. Przychodzę do pracy z przyjemnością, ponieważ panuje w niej przyjazna atmosfera, a ludzie są pracowici i precyzyjni


  AGNIESZKA
  Introligatornia
 • Praca w TAKT to wyzwanie. Możliwość nabywania nowych kompetencji, pogłębiania wiedzy. W TAKT nauczyłam się, że zawsze jest coś, nad czym warto pracować, a małe kroki prowadzą do celu.

  MAGDA
  Pakowanie
KONTAKT
 • TAKT SP. Z O.O.

  32-329 Bolesław
  ul. Wyzwolenia 2
  tel: +48 32 295 70 00
  fax: +48 32 642 48 33
  e-mail: office@takt.eu

 • BIURO HANDLOWE
  RYNEK POLSKI

  02-677 Warszawa
  ul. Cybernetyki 9
  Budynek IRIS
  tel.: +48 22 853 07 75
  fax: +48 22 853 07 75
  e-mail: info@takt.eu

 • BIURO HANDLOWE
  RYNEK ZAGRANICZNY

  32-329 Bolesław
  ul.Wyzwolenia 2
  tel.: +48 32 295 70 00
  fax: +48 32 642 48 33
  e-mail: info@takt.eu

 • Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000273423.

  Kapitał zakładowy: 170.430.000,00 PLN
  NIP: 637-20-86-024
  Regon: 120382402