PROJEKTANT

Miejsce pracy: Bolesław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie projektów opakowań oraz nadzór nad wdrożeniem projektów zatwierdzonych do produkcji
  • Wykonywanie specyfikacji technicznej opakowań i poligrafii
  • Projektowanie i przygotowanie prototypów
  • Modyfikacja projektów w zakresie funkcjonalności opakowania
  • Kreowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowanie projektów oprzyrządowania do dalszego etapu produkcji (formy, wykrojniki, matryce)
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność jego tworzenia
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość rynku opakowań
  • Otwartość na szukanie nowych rozwiązań
  • Wyobraźnia przestrzenna

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
  • Możliwość pozyskiwania wiedzy na temat procesów produkcyjnych nowych niestandardowych produktów

Informujemy, że:
  1. Administratorem przekazanych danych jest TAKT Sp. z o. o., ul. Wyzwolenia 2, 32-329 Bolesław, e-mail rekrutacja@takt.eu, tel. 32 295 70 00
  2. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie udzielonej zgody oraz na podstawie przepisów kodeksu pracy
  3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a jeżeli osoba, której dane dotyczą, wyrazi taką zgodę – także na potrzeby i przez czas późniejszy (prowadzenia kolejnych rekrutacji), aż do cofnięcia wyrażonej zgody
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane do prowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością prowadzenia procesu rekrutacji w stosunku do kandydata oraz zawarcia wyżej wymienionej umowy
Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do:
  1. Żądania od administratora dostępu do dotyczących Państwa danych osobowych
  2. Żądania sprostowania Państwa danych osobowych
  3. Żądania usunięcia Państwa danych
  4. Żądania ograniczenia przetwarzania tych danych
  5. Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych
  6. Żądania przenoszenia danych
  7. Cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie (przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)
  8. Wniesienia skargi do organu nadzorczego
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji, prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych
  1. Zgoda kandydata do pracy na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją – „jednorazowa”
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie TAKT Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji. Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody.
  1. Zgoda kandydata do pracy na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją – także na potrzeby przyszłych rekrutacji
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAKT Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do odwołania zgody. Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody.